30 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

30 Mayıs 2022

30 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?30 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım. ?
?Güne Ay İkizler burcunda başlayacağız. Dolayısıyla iletişimimiz oldukça aktif olacak. Bilgi akışından başımızın döneceği bir gündeyiz.
?03:12’de Ay Jüpiter sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde rüyalar aleminde uçabilirsiniz. Zihniniz oldukça aktif olabilir hatta yanınızda uyuyanlar varsa ne konuşuyor ayol bu diye panik yapabilirler. Zaten arkasından 03:54’de gerçekleşecek olan Ay Mars sextili ile rüyanızda spor filan da yapmaya başlayabilirsiniz. Bugün iyisi mi tek uyuyun. Şaka şaka gece saatlerinde çok aktif olabiliriz, uykusuzluk çekmeyin annem.
?14:30’da İkizler Burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Bunun etkilerini bir önceki posttan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.