30 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

29 Mayıs 2023

30 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀30 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla bugün ilişkiler, siyaset, ticaret ve hukuk konuları gündemimizde olabilir.

💫04:21’de Ay Mars sextile açısıyla beraber güne oldukça enerjik başlayabilirsiniz. Bir şeyleri başlatmak, yeni adımlar atmak için oldukça destekleyici bir gündeyiz.

💫10:38’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Özellikle iletişim, haberleşme, ticaret ve eğitim gibi konularda yeni bir başlangıç yapmak isterseniz bugünü kaçırmayın. Verdiğiniz sözleri daha iyi bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Otoriteden, patrondan destek almak isterseniz bugünü değerlendirebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Mayıs #boğa #yeniay #boğayeniayı #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.