30 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

30 Mayıs 2020

30 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm gün Başak burcunda, dolayısıyla hayatımızda ayıklamak istediklerimizi ayırmak, hayatınızı düzene koymak için iyi bir gündeyiz.
05:14’de Ay Uranüs üçgeni şaşırtıcı rüyalar görebileceğimizi aynı zamanda parlak fikirler bulabileceğimiz bir zamanda olduğumuzu göstermektedir.
06:29’da Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Meali güne gergin başlayabiliriz, karşı cinsle çekişmeler yaşayabiliriz. Bugün sakin kalmamız gereken bir gün annem. Valla öfkeyle kalkan zararla oturur, günün diğer saatleri de tırt çünkü.
10:34’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Öfkelenmeyin, sinirlenmeyin, gerilmeyin, herkesi kendinize tehdit görmeyin. Bol nefes bol nefes.
18:18’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Efendim bu saatlerde sevgi ile ilgili konularda gerginlikler yaşanabilir, kendinizi değersiz hissedebilirsiniz, kadınlarla problemler yaşanabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.