30 Mart Günlük Astroloji Yorumu

30 Mart 2019

30 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
Ay Oğlak burcundaki son açısını 03:04’de Mars’la yapacak. Ay bunu yazamiycam yaa üşendim şimdi napcaksınız o saatte. Sonra Ay Kova burcuna geçiyor 04:45’de yani arası Ay boşlukta. Yani şu zaman aralığında bir şey başlatırsanız benim size daha söyleyecek sözüm yok.
07:10’da Ay Uranüs karesi olacak. böyle ani bir şekilde uyanabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler filan yaşanabilir ama Ay bu yani öyle çok da şok edici olmaz diye düşünüyorum hatta düşünmek istiyorum.
09:24’de de Ay Kiron uyumlu açısı var. Dert dinlemek filan isterseniz Cumartesi kahvaltısında çok uygun. Bir de şifa çalışmalarına tabi
Ayyyy unuttum. Ay tüm gün Kova burcunda, sosyallik, orijinal fikirler, arkadaşlar, kalabalık yerlerede keyifli vakitler geçirebilirsiniz.
Öptümmmmmmmmmm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.