30 Mart Günlük Astroloji Yorumu

29 Mart 2023

30 Mart Günlük Astroloji Yorumu

🍀30 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz, ailevi konular, duygular, sezgiler gündemde olacak kendimizi daha korumacı hissedebiliriz.

💫02:34’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde abartmalara açık olabiliriz, çok uçmayın.

💫09:29’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde iletişim konularında zorluklar söz konusu olabilir, iletişim ve anlaşma gerektiren işleri bu saatlere getirmemek daha iyi olabilir.

💫16:45’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Manevi yönlerimizin daha yüksek olduğu, tahminlerimizin doğru çıktığı saatlerdir.

💫16:45’den ertesi gün 01:31’e kadar Ay boşlukta olacak. Yeni başlatacağınız işlerinizi bu saatlerin arasına getirmeyin annem. Kontrol etmesi zor olabilir.

💫22:03’de Mars Satürn üçgeni gerçekleşecek. Etkisi 10-15 gün sürer. Mars bizim mücadelemizi, eforu, harcamayı, savaşı, cesareti ve öfkeyi temsil eder. Satürn ise sorumluluk, disiplin ve inşa etmek demektir. Bu süreçte efor sarf ettiğiniz şeyler sorumluluğunuz olabilir. Aslında enerji sarf ettiğiniz konuları işe çevirmek isterseniz bu süreci değerlendirebilirsiniz. Global bazda bakarsak, sportif başarılar gelebilir, gizli saklı kalmış siyasi konular ortaya çıkabilir, suikastlar söz konusu olabilir. Su ile ilgili konular gündeme gelebilir bir de zaten deprem bölgesiyiz sürekli oluyor ama bu dönem de biraz daha yoğun yaşama riskimiz var. Ayrıca maden, maden kazaları konusunda da dikkatli olmamız gereken bir süreçteyiz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.