30 Mart Günlük Astroloji Yorumu

29 Mart 2022

30 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?30 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Balık burcunda başlıyoruz. Tüm gün uyku halinde olabiliriz, evde yatıp işe gitmek istemeyebiliriz
?05:53’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu bizi yerimizden zıplayabilir. Rüyamızda ani ve şok edici şeyler görebiliriz. Kendimizi değişik şekillerde görebiliriz. Uçup kaçabilirsiniz, hani böyle tam uykuya dalmadan evvel bir kaldırımdan düşeriz ya heh işte onun gibi bir şey.
?10:36’da Venüs Düğümlere kare açı yapacak. Özellikle ilişkiler ve değerle ilgili konularda önemli kararlar verebiliriz. Bu süreç senede iki kere olur çok da önemli değil ancak bu düğümler Boğa-Akrep aksında olduğu için para piyasalarıyla, bankacılıkla, emlak sektörüyle ilgili önemli konular gündeme gelebilir. Genel bazlı olmasa bile bireysel bazda kredi çekme gibi konularınız oluşabilir. Daha çok paranızla ilgili önemli kararlar alabileceğiniz bir süreçte olabilirsiniz.
?20:24’de Ay-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Normal şartlarda ponçik bir açı ama şartlar malumunuz çok da normal değil. Çünkü Ay buradan ışık alıp, önce düğümlere sonra Neptün’e ışık taşıyacak. Çok teknik konuştum Tuğba’m toparla. Yani meali, bireysel bazda dua, meditasyon, spritüal konularda çok destekleyicidir. Ancak genel anlamda ayaklarınız yerden kesilir uçarsınız. Para piyasalarıyla ilgili bir buharlaşma konuları gündeme gelebilir. Aslında bu biraz da 12 Nisan’daki Jüpiter-Neptün kavuşumunun bi küçük fragmanı gibi. Denizlerle ilgili problemler, fırtınalar, uçaklar, uzayla ilgili konular gündemimizde olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.