30 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

30 Mart 2020

30 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz yine bol bol iletişimde olacağımız bir gündeyiz. Bugün bilginin peşinde koşun annem.
Lakin 05:57’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde zihnimiz biraz karışık uyanabiliriz. Dolayısıyla sabah saatleri iletişim bakımından çok da güçlü olduğumuz saatler değil, kendinizi ifade etmek istiyorsanız öğleden sonrasını değerlendirmek daha iyi olabilir.
18:10’da Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde yanılgılara, yanlış anlaşılmalara açık saatlerdir. Dolayısıyla burada bilginin kaynağından emin olmadan alınganlıklar yapmayın, galeyana gelmeyin şekerlerim.
18:10’dan ertesi gün 14:43’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 18:10’dan evvel başlatmak daha iyi olabilir.
22:43’de Mars artık Kova burcunda transitine başlayacak. Bu süreçte fikir mücadeleleri, zihinsel savaşlar, toplumsal konulara enerjimizi sarf etmek gibi konular gündemimizde olabilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.