30 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

30 Kasım 2019

30 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,

Ay gün genelinde Oğlak burcunda olacağı için yine sorumluluk duygularımızın gündemde olacağı bir gündeyiz.

00:16’da Ay Satürn kavuşumu gerçekleşti. Aslında bu açı da 09:12’de gerçekleşecek olan Merkür Satürn uyumlu açısını tetikledi.

Ama öncesinde 06:59 Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Normal şartlarda insanları etkiyebileceğiniz saatlere işaret eder ama cumartesi cumartesi o saatte birilerini uyandırıp dur karizmatikliğim üstümdeymiş bir şey konuşmamız lazım derseniz olacaklara ben karışmam. Plüton bu teper valla. Siz bunu daha ilerleyen saatlerde kullanın annecim. Kolaylıkla karşınızdakini etkiniz altına alabilirsiniz.

06:59’dan 23:13’e kadar Ay boşlukta olacak yani aslında gün boş işler yapma günü.

Fakat 09:12’de Merkür Satürn uyumlu açısı var. Dolayısıyla otorite figürlerinden destek almak için harika bir gündeyiz. Bunun etkisi 3 – 4 gün sürer. Siz otoriteden desteği alın ama imza işlerinizi Pazartesiye bırakın.

23:13’den sonra Ay artık Kova burcuna geçecek. Daha çok sosyalleşeceğimiz, arkadaşlarımızla görüşeceğimiz bir hafta sonu bizi bekler.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.