30 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

29 Kasım 2021

30 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?30 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Terazi burcunda yer alacak. Estetik ve güzellik konularının ön planda olduğu, kendimizi uzlaşmacı ve barışçıl hissedeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Ayrıca entelektüel sohbetlerden hoşlanabiliriz, sanatsal konular daha çok ilgimizi çekebilir, illa sanatsal bir etkinliğe katılamasak bile, kendimizi güzelleştirmek bile bizi motive edebilir. Sevmek ve sevilmek bize iyi gelebilir ki neden gelmesin zaten.
?01:44’te Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanıksanız kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Duygularınız ve mantığınız uyumlu olabilir.
?02:33’te Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde muhtemelen uyuyor olursunuz, güzel keyifli rüyalar görebilirsiniz. Duygularınızı rüyalarınız vasıtası ile fark edebilirsiniz. Dikkat edin rüyanızda konuşmayın. Ya da yanınızda kimsenin olmadığından emin olun. Valla sırlarınız ortaya çıkarsa ben karışmam.
?02:54’te Ay-Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Bu durum aslına 17:37’deki Güneş Kiron üçgeninin açısını tetikleyecek. Onun detayları aşağıda.
?03:23’te Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu durum aslına 05:40’daki Merkür Satürn açısını tetikleyecek. Onun detayları da aşağıda.
?05:40’da Merkür-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu dönem ağzınızdan çıkanlara ekstra dikkat etmekte fayda var, bu bizim için zehir de şifa da olabilir.
?10:18’de Merkür-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etkiyi 3-4 gün kadar hissedeceğiz. Bu etki ile kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hayatınızda kafanızın karışık olduğu konuları çözmek için adım atabilirsiniz. Bugünlerde size verilen sözler var ise bilin ki kalıcı ve gerçekler olabilir annem ?
?17:37’de Güneş-Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu etkiyi de 3-4 gün kadar hissedeceğiz. Fiziken ve ruhen şifalanacağınız bir süreç olabilir. Tedavi ve terapiye başvurabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte meditasyon, reiki gibi çalışmalara da yönelebilirsiniz.
?22:55’te Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Bu da 23:46’daki Venüs Neptün açısını tetikleyecek.
?23:46’da Venüs-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etkiyi 4-5 gün kadar hayatımızda hissedeceğiz. Öncelikli olarak bu süreçte para piyasalarında hareketlilik, görünmeyen konuların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Neptün varsayımlarla ilgilidir, büyük alımlar gerçekleşebilir. Sonralıkla gizli saklı ilişkiler ortaya çıkabilir bir de aşk skandalları filan da ortaya çıkabilir. Olumlu anlamda sanatsal konularda başarılar ve yeni tasarımlar konusunda da oldukça destekleyicidir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.