30 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

29 Haziran 2020

30 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Terazi burcunda ve boşlukta başlıyoruz. 01:47’de Ay Akrep burucuna geçecek. Sezgilerinizin güçlü olacağı bir gün sizleri bekliyor. Bugün tuttuğunuzu koparın annem.

02:01’de Ay – Satürn karesi gerçekleşecek. Ay’ın Akrep burcuna geçişi ile dürtüsel olarak yoğunlaşan duygularınız, bu saatlerde biraz zorlanabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz, rüyalarınızda korkularınızla yüzleşebilirsiniz, kabus görebilirsiniz, çok takılmayın annem geçici bir süreç çok da önemli değil ay bana bir haller oldu demeyin Satürn diyin geçin.

8:46’da Jüpiter – Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Değişime artık direnemeyeceğimiz zamanlardan geçiyoruz, iki gezegen de retro olduğu için aslında içimize dönmeli ve bu değişime neden direndiğimizi sorgulamalıyız. Ay çok sevdiğim Şems sözünü yazmadan geçemeyeceğim. “Hakk’ın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?” Hayatımızda biten tüm olaylar bize her ne kadar acı verse de aslında tüm bunların yeniden doğum olduğunu unutmamalıyız. Her sonlanış aslında yeni bir başlangıçtır. Hırs yapıp diretmeyin eski ve artık ilerlemeyen tüm konuları kapatın. O zaman hayatın size sunduklarını daha iyi göreceksiniz. Etkisi de 10 gün sürer.

17:19’da Ay – Güneş üçgeni gerçekleşecek. Dengeli olduğunuz, kendinizi rahat ifade edebileceğiniz saatlerdir. İçsel olanla dışsal olan uyumludur.

18:20’de Ay – Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. 18:38’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Oldukça yaratıcı fikirlerin aklınıza gelebileceği saatlerdir. Çözüm bulmakta zorlandığınız konular varsa, bu saatlerde kafa yorabilirsiniz.

20:48’de Güneş – Kiron karesi gerçekleşecek. Kendinize güveninizi sorgulayabileceğiz saatlerdir. Bu süreçte olayları fazla kişiselleştirebilirsiniz, yapmayın annem. Karşınızdaki insanı egonuzu zedeliyormuş gibi görmek yerine aslında ben nerde hata yapmış olabilirim diye düşünmek kendi ruhunuzu şifaladırmak için daha iyi olabilir. Derdinizi de anlatın, içinize atmayın, derdini söylemeyen derman bulamaz. Bunun da etkisi 3-4 gün sürer.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.