30 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

30 Haziran 2023

30 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀30 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.

💫00:32’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde ilişkilerde birazcık canımız sıkılabilir. Trip atmaya uygun değildir.

💫03:22’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Ani olaylar olabilir, yataktan düşmeyin.

💫07:05’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Sabah saatlerinde biraz gergin kalkma riskimiz var kalkın spor yapın.

💫09:23’de Merkür Satürn üçgeni gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürer. Kalıcı anlaşmalar, imzalar için uygundur. Fikirlerinizi de uzun vadeli gerçekleştirebilirsiniz.

💫13:58’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Biraz hülyalı gezegebilirsiniz. Çok dağılmayın.

💫17:20’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Kendimizi güçlü ve karizmatik hissedeceğimiz zamanlardır. Birilerini etkilemek isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫17:20’den 17:59’a kadar Ay boşlukta olacak. Şuncacık arada da bir şey başlatmazsınız umarım.

💫17:59’da Ay Yay burcuna geçecek. Eğlence başlasın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.