30 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

29 Ekim 2021

30 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?30 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Aslan burcunda başlayacağız. Sanatla ilgilenebilirsiniz, çocuklarınızla dramalar yapabilirsiniz. İşi eğlenceli hale getiren ve bu eğlenceden de keyif alacağınız bir süreçtesiniz. Sahne sizin kullanın ☺️
?01:31’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. İletişim güçlü olduğu saatlerdir diyeceğim bu saatte ne iletişimi allasen.
?07:23’te Ay-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki abartmalara açık olduğumuz bir zaman dilimindeyiz. Özellikle duygusal olarak fazla alınganlık göstermek ya da kibre düşmek, karşımızdakini ezmek gibi konular sınavlarımız olacaktır. Bunlara dikkat edin annem.
?10:04’te Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Uyumlu ve uzlaşmacı olacağımız bir zaman dilimine işaret eder. Ayrıca romantik ve hoş saatlerdir. Sevgi sözleri kolaylıkla söylenebilir. Sevdiklerimiz ve değer verdiklerinizle iletişim halinde olun. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Sevgi öyle büyük bir güç ki bu gücün farkına varalım. Kalbinizden sevgi eksik olmasın tatlişlerim.
?10:04 ile 21:09 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?12:53’te Güneş-Satürn karesi gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 6 gün sürecektir. Otorite figürleri ile çatışma yaşayabilirsiniz. İrade düşüklüğü ve motivasyon eksikliği görülebilir. Kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bir de bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Bu nedenle dikkatli olun hasta olmayın annem. Biraz sallanabiliriz.
?17:20’de Mars Akrep burcuna geçiş yapacak. 13 Aralık’a kadar Mars Akrep burcunda seyahat edecek. Mücadele şeklimiz oldukça gözü kara bir hal alabilir. Mars Akrep burcunun yönetici gezegeni olduğu için güçlü bir yerleşimde olacaktır. Akrep burcunun, temkinli doğası gereği mücadele de her ne kadar gözü kara olsak da olayların derinine inerek çözmeye çalışırız. Derin analizlerle olayları çözerek taktik geliştirebiliriz. Krizlere karşı daha dayanıklı olabileceğimiz bir süreçtir.

Gücümüzün farkında olacağımız, oldukça şehvetli ve yakıp yıkma enerjisine sahip olacağımız dönemlerdeyiz. Ne için savaşıyorsak dayanıklı, sabırlı ve stratejik düşünebiliriz. Gizli, derinde saklı kalan olayları çözmek için enerjimizi harcayabiliriz. Ameliyatlar gündemde olabilir. Bir olayla karşılaştığımızda normalde vermediğimiz tepkiler verebiliriz. Sil baştan başlayacağımız, bir anda etrafı ve her şeyi yakıp yıktığımız zamanlar. Okült ve mistik konuları araştırmak için ekstra çaba sarfedebiliriz. Hem fiziksel güçlüyüz hem sabırlıyız. Kafamıza koyduğumuzu yapacağımız dönem. Yalnız Mars Akrep burcundayken unutmamamız gereken en önemli şey, ilk saldıranın değil bekleyip en güçlü anda adım atanın kazanacağıdır.
Bu dönemde Marsın yapacağı açılar;

11 Kasım 2021 Mars Satürn Karesi: Enerjimiz kısıtlanabilir.
17 Kasım 2021 Mars Uranüs Karşıtlığı; Ani beklenmedik enerji patlamaları.
29 kasım 2021 Mars Neptün Üçgen: Hayallerimiz için savaşma.
6 Aralık Mars 2021 Plüton Sekstili: Değişim dönüşüm enerjisi.
8 Aralık 2021 Mars Jüpiter Karesi: Agresyonun yoğun yaşanacağı zamanlar.

?21:09’da Ay Başak burcuna geçiş yapacak. Detay gerektiren tüm işleri kolaylıkla tamamlayabileceğiniz saatlerdir. Evi toparlama ve temizlik işleri yapabilirsiniz, oldukça analitik düşüne bileceğiniz de bir zaman dilimi olduğu için, okumak araştırmak istediğiniz konulara eğilebilirsiniz. Bir de insanları çok eleştirmeyin annem kimse sizin kadar mükemmel değil.
?21:21’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça dinamik ve güçlü olacağınız saatlerdir. Eğer erken kalktıysanız erken yol alabilirsiniz. İşlerinizi çabucak yoluna koyabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Ekim

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.