30 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

29 Ekim 2022

30 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?30 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Gayet ciddi bir gündeyiz, okeyde taş çalmayız.
?03:20’de Ay Güneş, 06:40’da da Ay Venüs uyumlu açısıyla beraber keyifli bir güne başlayabiliriz.
?14:23’de Ay Kiron uyumlu açısıyla beraber, dertlerimize derman bulabiliriz, derdi olan anlatacak birini bulsun annem.
?16:25’de Mars retrosu başlıyor, bununla ilgili uzun bir yazı yazdım, bir önceki yazımda bulabilirsiniz.
?21:21’de Ay Uranüs üçgeniyle beraber ertesi günün Pazartesi olduğuyla ilgili bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Yani aslında böyle aklınıza pat diye para ve ekonomiyle ilgili bir farkındalık, bir ilk, bir eğitim alma arzusu gelirse 2 Kasım’da başlayacak olan Astro Finans eğitimimize bekleriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.