30 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

30 Aralık 2019

30 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmm,
Güne Ay Kova burcunda başlıyoruz. Yani cırcır konuşabileceğimiz bir gündeyiz.
Lakin 07:57’de Merkür Kiron karesi var. Merkür malum bildiğiniz iletişim, zeka, muhasebe ve ticareti simgeler. Kiron ise yaralı şifacı. Yani bu görünüm olduğunda başka birilerine şifa olayım derken siz yaralanabilirsiniz ama yaralanırken de şifalanırsınız. Böyle de acayip bir gün.
12:52’de Güneş Güney Ay Düğümü kavuşacak. Güney Ay Düğümü geçmiş ve bırakmakla alakalıdır. Güneş hem kendi kimliğimizi hem de otorite figürlerini temsil eder. Dolayısıyla bugün hayatınızdan birini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda düğümler karmayla alakalıdır. Geçmişten birileriyle karşılaşabilirsiniz ama unutmayın ki bugün karşılaştığınız kişiyle bağlarınızı kesmeniz için de iyi bir gündür.
13:23’de Ay Mars karesi gerçekleşecek. Gergin saatlerdir. Çok içgüdüsel davranıp da hemencicik öfkelenmeyin annem. Riskli kararlar verme riskiniz var.
13:23’den 18:41’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işleriniz varsa bu saatlere getirmemeye çalışmak daha iyi olabilir. Burada eski işlerinizi toparlayın, başlayıp da bitiremediklerinizi bitirin annem.
18:41’den sonra Ay Balık burcuna geçecek ve daha duygusal bir gece yaşayabiliriz. Bunlar beni nasıl etkileyecek diyorsanız ki diyorsunuz haftalık burç yorumlarını tatliş tatliş anlattığım youtube videolarımdan izleyebilirsiniz. Siz yorumlayın diye onu da hikayeme koyacağım. Sayfayı yukarı kaydırıp izleyebilirsiniz. Bu kız size daha ne yapsın.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.