30 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

29 Aralık 2021

30 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu

?30 Aralık 2021 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek dolayısıyla okült konulara ilgi duyduğumuz, biraz gizemli olduğumuz bir gün içerisindeyiz, içinizdeki stalkerı serbest bırakın.
?02:53’de Güneş-Kiron karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürecektir. Babadan, eşten ve patrondan gelebilecek yaralanmalara karşı dikkatli olun. Enerjimizin düşeceği, bağışıklığımızın zarar görebileceği zamanlardır. Vitaminlerinizi unutmayın.
?03:21’de Mars-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürecektir. Mücadele isteğimizin artmaya başladığı ve irademiz doğrultusunda çabaladığımız zamanlar. Sorumluluklarımızı alırsak altından kalkamayacağımız işin olmadığı zamanlardır. İrademiz kuvvetlidir, tuttuğumuzu koparırız, dil eğitimi, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili kalıcı gelişmeler yaşayabiliriz.
?10:51’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Hayal alemine daldığımız zaman dilimleri. Evdeyseniz meditasyon, ibadet için oldukça uygun saatlerdir.
?12:53’de Merkür-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Etkisi 5 gün sürebilir. Bu süre zarfında manipülatif haberler gündemde olabilir. Her konuşulana ve söylenene inanmayın annem. Zihnimizde derin düşünceler hakim olabilir. Dilimiz sivri olabilir dikkatli olalım kimseyi kırmayalım.
?16:18’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler ve para gündemimizde olabilir.
?19:27’de Ay-Plüton sekstili gerçekleşecek. Kendinizi güçlü hissetme zamanı geldi. Durun ve bir düşünün ben ne kadar da güçlüyüm. Gücünüzü kimseye kanıtlamanıza gerek yok çünkü siz her türlü duygusal yoğunluğu aşabildiniz.
?20:10’da Ay-Merkür sekstili gerçekleşecek. Böyle bir çenenizin açılacağı, telefon trafiğinin artacağı zamanlardır. 4 yaşında bir çocuğunuz varsa asla susmayacaktır. Di’mi Aden ?
?20:10’dan ertesi gün 02:08’e kadar Ay boşlukta olacak. Yeni işlere başlamak için çok uygun değildir diyeceğim ama o saatte ne yeni işi allasen. Anca bulaşık olur o saatte. Kalmasın o bulaşık o saate sonra su gider, bişiy mişiy olur gerek yok, önden yapın, bu saatleri de daha önceden başladığınız işler varsa onları toparlamak için kullanın tatlişlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Aralik

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.