30 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

29 Ağustos 2022

30 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

30 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Dengenin, uyumun bize çok iyi geleceği zamanlardayız. İkili ilişkilere ihtiyacınız artacaktır. O yüzden kimseyi kırmamaya çalışın. Sevin ve sevilin annem.
?01:59’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Sıcak basmasından uykunuz kaçabilir, biraz huzursuz bir enerjidir, bir güzel ılık duşunuzu alıp öyle uyuyun annem.
?18:00’de Ay Kiron karşıtlığı gerçekleşecek. Sağlık ve ruhsal konularda biraz problemli zaman dilimlerine işaret eder. Dikkat edin annem. İlişkilerinize bu saatlere dikkat edin. Dil yarası ortalığı yakmasın. Canınız yanarsa daha çok yakma istediğiniz olabilir. Biraz baş ağrısına sebebiyet verebilir, enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz ancak bu da çok önemli bir etki değildir.
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun! ??
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #30Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.