3 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

2 Temmuz 2022

3 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

?3 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz ama etkisi gün genelinde geçerli değil maalesef.
?04:54’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Gece gece içimize bi sıkıntı basabilir ama havalar sıcak ondandır o.
?07:42’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah kahvaltısı keyifli geçer, bol iletişimli bir sabaha uyanacağız.
?12:58’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Şimdi bu normalde çok enerjik olabileceğimiz zamanlardır lakin bu Mars Plüton karesini tetikleyeceği için öfke, şiddet problemleri gündeme gelebilir.
?12:58’den 15:31’e kadar Ay boşlukta olacak. Pazar Pazar bir şey başlatmazsınız her halde diye düşünüyorum. Oturun Pazar keyfi yapın annem.?
?15:31’de Ay Başak burcuna geçecek. Bu saatlerde evi toplamak isteyebilirsiniz, bebeleri yıkayın tam Pazar temizliği zamanları.???
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Temmuz #burclar #burcyorumları #koç #boğa #ikizler #yengeç #aslan #başak #terazi #akrep #yay #oğlak #kova #balık #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.