3 Temmuz günlük astroloji yorumu

2 Temmuz 2024

3 Temmuz günlük astroloji yorumu

🍀3 Temmuz günlük astroloji yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım, 💫Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Bugün bol bol sohbet muhabbet ederiz aaa bak gördün mü neler olmuş diyebiliriz.
💫04:41’de Venüs Satürn üçgeni gerçekleşecek. Kalıcı ilişkiler, kalıcı para anlasmalari demektir. Bu dönem başlattığımız hobi gibi işlerimizi uzun vadede hayatımızda tutabiliriz.
💫10:04’te Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Şanslı ve hoşgörülü olduğumuz saatlerdir.
💫10:26’da Merkür Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. İletişim konusunda kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Kolay manipüle oluruz, zihin oyunlarına kendinizi çok fazla kaptırmayın.
Bugünün başka bir olayı yok öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.