3 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

3 Temmuz 2023

3 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀3 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Bugün çalışıyoruz gençler.

💫07:43’de Ay Satürn uyumlu açısıyla başlıyoruz. Sorumluluklarımızın oldukça bilincindeyiz.

💫12:02’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. İyimserliğimizin yüksek olduğu saatlerdir. Aynı zamanda şanslı olduğumuz zamanlardır, hızla büyümesini istediğiniz işleri bu saatlere getirebilirsiniz.

💫14:38’de Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili bir yazı yazdım. Bir önceki postumda bulabilirsiniz.

💫19:49’da Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konularında gerginlikler yaşanabilir, iletişim, anlaşma gibi konuları bu saatlere denk getirmemeye çalışın annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.