3 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

2 Temmuz 2020

3 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Yay burcunda hareket edecek. Neşeli, hareketli bir gün sizleri bekliyor. Sevgili Yay burçları gibi pozitif ve iyimser olabileceğiniz bir gündür. Tabi iyimserliği olumlu anlamda kullanın hesapsız hareket edip hayal kırıklığı yaşamayın annem.
16:05’te Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. İyimserlikle hayalperestlik arasında mücadele edebilirsiniz. Hayal gücümüz bizim en büyük zenginliğimizdir ancak gerçeklikten uzaklaşmamak gerekir. Umutlu olmakla hayal dünyasında yaşamak aynı şeyler değildir. Geleceğe umutla bakın, gerçekçi hayaller kurun annem.

16:05 ile ertesi gün 07:47’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi 16:05’ten önce tamamlamanızı öneririm.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.