3 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

3 Şubat 2019

3 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Neyse en azından haftanın en zorlayıcı gününü atlattık fakat etkileri hala devam ediyor, temkini elden bırakmamakta fayda var.

Bugünün en önemli olayı 02:41’de gerçekleşecek olan Venüs Uranüs uyumlu açısı. Bu açı size ani beklenmedik aşk, maddi konularla ilgili olarak beklenmedik gelişmeler getirebilir. Bir anda sudan çıkmış balığa dönebilirsiniz. Bunu iyi anlamda kullanıyorum. “Nasıl oldu yaa” “hayret” “ay ben şok” gibi cümleler kurabilirsiniz, çabuk kendinize gelin çünkü gökyüzü bu kadar ciddiyken ayaklarınızın yerden kesilmesinden çok hoşlanmayabilir indiriverir valla ben karışmam. Yani demek istiyorum ki bir anda gelen fırsatların değerlendirin ama bunu akılcı kullanın.

Gelelim diğer konulara, 13:51 – 16:03 zamanları arasında Ay boşlukta malum bir şeyler başlatmıyorduk sonrasında da Ay Kova’da. Getirin davul zurnaları ben göbek atacağım. İki gündür süren o soğuk, kasvetli, iç sıkıntılı süreç bitiyor sonsuz şükür. (Resmen gökyüzüyle kavga ediyorum farkında mısınız? Taş olacağım en sonunda) Konumuza dönelim, Ay Kova’dayken özgürlük ihtiyacınız artabilir, az asileşebilirsiniz fakat ekip çalışması, yaratıcı fikirler, projeler üretmek için de çok uygun zamanlardır.

Aslında gece saatlerinde de çok açı vardı ancak siz bunları okuyana kadar onların etkisi geçebilir. Gökyüzü biraz gergin siz temkinli olun, iyi düşünün iyi olsun.

Haydin öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.