3 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

2 Şubat 2022

3 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?3 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Balık burunda olacak. Böyle kendimizi akışa bıraktığımız, maneviyata önem verdiğimiz bir gün içimdeyiz. Ruhsal çalışmalar için oldukça uygundur.
?01:32’de Ay-Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Uykunuzda birdenbire enerji gelebilir, enerji atımı için uykuya dalarken spor yaptığınızı hayal edebilirsiniz.
?02:57’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Rüyanızda balıklar içinde yüzdüğünüzü, derin bir okyanusta ferahladığınızı görebilirsiniz. Eğer uyumadıysanız tekrar söylüyorum manevi ve ruhsal çalışmalar için oldukça destekleyici saatlerdir.
?07:13’de Merkür Retro hareketinden çıkmak üzere durağan pozisyonuna geçiyor. Kafamız ve zihnimiz durabilir, bir şeyleri takıntı haline getirme riskimiz var. Son demler, az kaldı. Merkür 5 Şubat 2022’de Retro hareketini tamamen bitirmiş olacak. Bu iki günü biraz durup, kendimizi düşünmek için değerlendirebilirsiniz.
?08:30’da Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi oldukça sıra dışı ve marjinal hissedebilirsiniz. Yataktan değişik şekillerde kalkabilirsiniz. Dikkat edin düşmeyin annem.
?09:34’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler bakımından oldukça desteklendiğimiz saatlerdir. İştahınız açılabilir, kahvaltınızda pankekler tercih edebilirsiniz. Oh afiyet olsun.

Bugünün başka bir olayı yok, öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #3Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.