3 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

2 Şubat 2020

3 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay, 01:53’de Plüton’la uyumlu açısı gerçekleşecek. ardından 03:31’de Venüs’le, 05:24’de de Satürn’le uyumlu açısını gerçekleştirecek. Dolayısıyla bireysel bazda rahat geçireceğimiz bir gece bizi bekliyor. Hatta göreceğimiz rüyalar özellikle ilişki bazında nerelerde problemler yaşıyoruz, hangi alanlarda güçleniyoruz konusunda bize yardımcı olabilir.
14:27’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. İletişimle ilgili gerginlikler söz konusu olabilir. Özellikle de Merkür Kova’nın son derecesinde olduğu için buradaki iletişim konularındaki problemler sonlanmalara da sebebiyet verebilir, dikkat edin annem.
14:27’den 14:28’e kadar Ay boşlukta olacak. Şu bir dakikacık arada da gidip bir şey başlatmayın allasen. 14:28 itibariyle Ay artık İkizler burcunda seyahat edecek ve iletişim konular oldukça gündemimizde olacak. Hızlı bilgi paylaşabiliriz, bol bol gıybet yaparız, sosyalleşeceğimiz günlerdeyiz.
14:37’de Merkür artık Balık burcuna geçecek. Zihnimiz daha çok manevi konulara yoğunlaşabilir. Zihinsel olarak daha fazla dağılma eylemi gösterebiliriz. Ayrıca Merkür yönettiği burç olan Başak burcunun karşısında olacağı için bu süreçte bilgi açlığı çekeriz. Sürekli bilgi peşinde koşabiliriz ama bu koşturmaca da bizim bilgi de tatminsizliğimize sebebiyet verebilir, öğrendiğimiz bilgiden emin olamayabilir ve hatta o kafa karışıklığı ile yanlış muhakeme de yapabiliriz.
19:31’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler şifalanmak için harika saatlerdir. Mümkünse yardıma ihtiyacı olanlara yardım edin, ayrıca derdiniz varsa anlatın annem derman bulursunuz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.