3 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

2 Ocak 2020

3 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Öncelikle Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edeceği için gayet işlerimizin hızla sonuç vereceği bizim de koşacağımız bir gündeyiz.
07:45’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Dolayısıyla işler hazır hızla ilerlerken bizim içgüdüsel olarak risk almak potansiyelimizin de yüksek olacağı bir günün içindeyiz. Dolayısıyla mantık ve duygular çarpışacağı için bir karar verirken iki kere düşünmek daha iyi olabilir.
12:37’de Mars Yay burcunda transitine başlayacak ve 16 Şubat tarihine kadar da bu transitine devam edecek. Bu süreçte herhangi bir eğitim almak istiyorsanız değerlendirebilirsiniz. Özgürlük ihtiyacı, çapkınlıklar bu dönem daha fazla gündeminize gelebilir. Yurt dışı seyahatler için ideal zamanlardır, yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Hukuksal işleriniz varsa bu dönem daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz. Ayrıca hayvanlar sebepli yaralanmalara açık zamanlardır bu etkiyi üstünüzden atmak istiyorsanız lütfen BİR KAP SU BİR KAP MAMA.
15:42’de Merkür Güney Ay Düğümü kavuşumu var. Bazı anlaşmalar sonlanabilir, bir de bir yerlerde bir şeyler unutabilirsiniz. Etkisi 3 gün sürer.  Dikkat edin annecim.
18:37’de de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler ilişkiler açısından daha iyi zaman dilimlerine işaret eder. Biriyle konuşacağım filan diyorsanız bu saatleri değerlendirebilirsiniz.
Bugünün başka da olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.