3 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

2 Ocak 2022

3 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?3 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Oğlak burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla yine sorumlulukların gündemde olduğu biraz da soğuk tavırlar sergileyebileceğimiz fakat bir o kadar da sorumluluklarımızın bilincinde olacağız bir gündeyiz.
?10:51’de Ay-Neptün sekstili gerçekleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için içgüdülerimizin arttığı bir zaman dilimidir. Dikkat etmeniz gereken konu bu planlarınızın fazla hayalci olmamasıdır. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayaldi gerçek oldu diyebilmek için bıkmadan çalışmalısınız.
?12:58’de Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. İhtiyaçlarınızın ilişkiler olduğu zaman dilimleri. Bu saatlerde ilişkilerinizle alakalı problemleri çözmek için kullanabilirsiniz, malum Venüs Retro.
?19:20’de Ay-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Kendimizi çok güçlü ve karizmatik hissedeceğimiz saatlere işaret eder. Birini etkilemek istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.
?19:20 ile ertesi gün 01:43‘e kadar ay boşlukta. Artık benden de iyi bileceğiniz gibi bu saatler yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak için kullanmak daha iyi olacaktır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.