3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

3 Nisan 2019

3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr

Güne Ay Balık burcunda devam ediyoruz. Hatta gece yarısı 04:24’de Ay Neptün kavuşumu, 04:58’deki Ay Merkür kavuşumu da gece boyunca, sezgi ve bilgi akışının üst seviyelerde olacağını göstermektedir. Lütfen gördüğünüz rüyaları bir yere not edin, sizde hissettirdiklerini kendi içinizde çözün ve ileride aslında size nasıl yol gösterdiklerini fark edin. Hatta mümkünse gerçekten bir rüya defteri oluşturun. Çok şaşıracaksınız. Yani ben şaşırdım siz de şaşırın.

Neyse biraz ciddileşeyim günün diğer açısı 09:57’de Satürn dedeyle gerçekleşecek olan Ay’ın uyumlu açısı olacak çünkü. Satürn dedemiz laubalilik sevmez malum. Dolayısıyla güne biraz da ciddi, sorumluluklarımızın bilincinde olarak başlayabiliriz. Bu arada Ay kapanıyor. Yeniay’a (5 Nisan) kadar mümkün mertebe yeni işler başlatmak yerine olan işleri toparlamanızı tavsiye ederim.

Sonra bu kıpırık Ay 16:08’de gidecek bir de Plüton’la uyumlu açı yapacak. Burada kendimizi daha güçlü, etkili hissedebiliriz.

Günün en zorlayıcı açısı ise (duramadı bu Ay bugün yerinde) Jüpiter’le yapacağı kare açı olacak. Bu da olayların gereksiz büyümesine, fazla para harcamaya sebep olabilir. Bir de olaylara ve kişilere karşı önyargılı olabiliriz. Yani görüldüğü bu da tırt bi açı çok da panik yapmaya gerek yok.

Ay sonrasında boşluğa giriyor ertesi gün 05:56’ya kadar. Burada bir şey başlatmıyorduk zaten demin de dedim Ay kapanıyor.

Neyse günün genel kalitesini sevdim ben.

Ay hatta size bir dilek dileyeyim içimden geldi, bugün öyle güzel şeyler olsun ki bu tarihi unutmayın.

Haydi öptüm byeeeee.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.