3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

3 Nisan 2023

3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Yine detaycılığımızın, yüksek olduğu, biraz eleştirel bir gündeyiz. Hayatımızdaki her şeyi ayıklamak isteyebiliriz.

💫19:22’de Merkür Boğa burcuna geçecek. Merkür Boğa burcundayken 20 Nisan’da duracak, 22 Nisan’da Retro yapacak 16 Mayıs’a kadar Retro olacak. Merkür Boğa burcundayken daha inatçı davranabiliriz. Fikirlerimizi değiştirmek istemeyebiliriz, aklımız fikrimiz para da olabilir. Daha somut konuları düşünebiliriz. Paranıza dikkat edin kandırılabilirsiniz. El sanatlarına yoğunlaşabiliriz.

💫21:55’de Merkür Plüton karesi gerçekleşecek. Söylemlerle karşımızdakini çileden çıkarabiliriz, manipüle olup, manipüle edilebiliriz. Zihnimizi bir şeye takıp, takıntı haline getirebiliriz. Etkisi 5 gün sürer.

💫23:28’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz yaratıcılığımız artabilir, zihnimiz farklı çalışır.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.