3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

3 Nisan 2022

3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?3 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Boğa burcunda. Keyfimiz yerinde ama karnımız çok acıkabilir yemek yemek isteyebiliriz. Oruçlu olanlara Allah sabır versin, dayanın annem Boğa burcu sabırı da temsil eder.
?02:10’da Güneş-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Güneş yüceldiği burçta ayrıca Merkür’ü yakıyor. Dolayısıyla bu süreçte sert konuşmalar egomuzu zedeleyebileceği gibi, biz de biraz bencilce söylemlerde bulunabiliriz. Söyleyeceklerimizi çok düşünmeden, akıl süzgecinden geçirmeden bodoslama söyleme riskimiz var. Trafikte sağa sola sinirlenmeyin annem sakin. İletişimle ilgili konularda problemler olabilir yanlış kişilere yanlış mesaj atıp kendi başınızı yakmayın. İletişim sistemleriyle ilgili de problemler yaşanabilir. Şimdi bir çocuğunuz isyan edip ama Merkür Güneş’in kalbindeymiş Tuğba hanım diyeceksiniz biliyorum, deklinasyon nedir onu araştırın sonra tartışalım. ☺️
?20:46’da Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bir dengesizlik hakim olabilir, ani ve şok edici olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. İhtiyaçlarımızda şaşırtıcı değişiklikler olabilir. Ancak çok da önemli bir şey değil çok da şaapmamak lazım.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.