3 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

2 Nisan 2020

3 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek.
01:13’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz gergin hissedebiliriz, öfke kontrolleri söz konusu olabilir, sakin olun yatın uyuyun annem.
06:39’da da Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu da bir anda uyanmanıza, gergin kalkmanıza sebebiyet verebilir. Zor rüyalar görebilirsiniz.
07:40’da Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler şifa çalışmaları için harikadır. Mümkünse imkanınız varsa yardım edin, tabi dışarı çıkamıyoruz ama başkaları için de dua edebilirsiniz mesela.
20:10’da Venüs İkizler burcunda transitine başlayacak. 13 Mayıs – 25 Haziran tarihleri arasında burada retro pozisyonuna başlayacak ve 7 Ağustos tarihinde Yengeç burcuna geçene kadar da burada transit edecek. Venüs İkizler burcundayken ilişkilerimiz söz konusu olduğunda onunla iletişimimiz daha fazla gündemde olabilir. Bu süreçte çok fazla duygular gündemde olmayabilir. Sevdiklerimizi kankaya bağlayabiliriz. Maddi konularda zorluklar söz konusu olabilir. Fakat bu süreçte iletişim yoluyla para kazanmak söz konusu da olabilir.
22:28’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissedebiliriz. otorite figürlerinden destek almak için uygun saatlerdir. Gidin babanızdan para isteyin ay başındayız.
22:28’den itibaren Ay boşluğa girecek ve 5 Nisan 00:18’e kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla bu süreçlerde önemli işler başlatmayın şekerlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.