3 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

2 Mayıs 2022

3 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?3 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Bugün Ay tüm gün İkizler burcunda olacak. Bol bol çal çene olacağımız bir sürecin içindeyiz. İletişimimiz aktif olacağı, telefon görüşmelerimizin devam edeceği, sosyalleşeceğimiz, bilgi peşinde koşacağımız harika, şahane bir gün.
?17:41’de Ay-Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde birazcık sinirli olabiliriz ama çok önemli bir etki değil. Bunun yerine kalkın spor yapın yaz geliyor annem.
?18:02’de de Ay-Kiron sekstil açısı gerçekleşecek. Bu saatler dertleşme, dertlerimize derman bulma, başkalarının dertlerine derman olma zamanlarına işaret eder.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #tugbakaradayiastrolojiakademisi #3mayıs #keşfet

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.