3 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

3 Mayıs 2019

3 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
Evet efendim geldik bol açılı ama bir o kadar da Ay’ın büyük çoğunluğunun boşlukta olduğu bir güne. Öncelikle şunu belirteyim ki Ay 11:47’den 23:17’ye kadar boşlukta olacak. Mümkünse bir şey başlatmayın, başlatacaksanız da sonra Tuğbiş nolcak bizim iş diyorsunuz aksar şekerler. Böyle kolaylıkla akmaz, havada kalabilir, uğraşırsınız ama dünyanın da sonu değil aşırı da panik yapmaya gerek yok.
00:51’de Merkür Plüton karesi gerçekleşecek ve etkisi yaklaşık 5 gün kadar sürer. İletişim konularında problematik durumlara sebebiyet verebilir. İşte ne biliyim güç gösterisi olsun, karşı tarafın sizi manipüle etmesi olsun gibi problemler. Ticaret konularında da sıkıntılı olabilir. Zihnen bir şeyleri takıntı haline getirebilirsiniz ya da Allah korusun biri sizi takıntı haline getirebilir. Yani sınırları çok zorlamamak gereken zamanlar. He deyin geçin. Siz de kimseyi zorlamayın ama. Şimdi bunu bir de 06:58’de Jüpiter Merkür’le uyumlu açı yaparak tetikleyeceği için olaylar ekstra ekstra büyüyebilir. Jüpiter işin içine iyimserlik katayım derken Plüton aslında o iyimserliğin çok da iyi olmadığını hissettirebilir. Yazarken ben karıştım okurken siz ne anlayacaksınız çok merak ediyorum. Ayrıca Ay’ın 10:16’da Plüton’la kare yapıp, 11:06’da Jüpiter’le uyumlu açı gerçekleştirip, 11:47’de Merkür’le kavuşum yapması en çokomelli zamanlar olabilir. Evet etkisi 5 gün ama en vurgulu zamanlar da bu zamanlar olabilir. Meali özellikle sabah saatlerinde iletişime, takıntıya, zihin aktivasyonlarına, zihnin kötüye çalışmasına dikkat etmek de fayda var. (işte dün en üşendiğim kısım bu kısımdı)
Bu karmaşıklık haricinde 05:16’da gerçekleşecek olan Ay Satürn karesi, huzursuz bir geceye, kabuslara sebebiyet verebilir ancak bu sizi koruyucu etkilere sahiptir. Bırakınız kötülükler rüyalarda çıksınlar.
07:21’de de Ay Mars uyumlu açısı aslında enerjik bir güne başlayacağımızın işaretçidir.
Son olarak da 23:17’de Ay artık Boğa burcuna geçecek ve bize bir ohh çektirecek. Artık dünyevi zevklerin keyfini sürebileceğiz.
Kronoloji biraz karışık oldu ama olay örgüsünü bozmak istemedim. Artık bir aşağı bir yukarı okursunuz Can’lar.
Öptüm

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.