3 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

3 Mayıs 2020

3 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar Canım Arkadaşlarım,
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat edecek.  Dolayısıyla baya detaycı olduğumuz bir gündeyiz.
02:38’de Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Zihnimizin çok iyi çalıştığı saatledir. Çözemediğimiz sorunları düşünüp yatarsak bunlara haberci rüyalar görebiliriz, çözüm yolları bulabiliriz. İletişimin ve zihnimizin çok aktif olacağı zamanları yaratıcı olarak kullanmaya çalışabiliriz.
06:39’da Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Eril-dişil dengenin dengede olduğu, istek ve içgüdülerimizin uyumlu olduğu, otorite figürlerinden destek alabileceğimiz bir güne başlıyoruz.
18:05’te Ay-Venüs karesi ilişkiler ve kendi değerimizle ilgili konularda birazcık çatışmalar yaşayabileceğimiz saatleri gösteriyor. Bu saatlerde bazı can sıkıcı olaylar gerçekleşebilir. Kendinizi değersiz hissedebilirsiniz. Çok takılmayın annem.
18:21’de Ay-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Hayal kırıklıkları, aldanmalar, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar belki söz konusu olabilir. Olayları çok fazla kişisel algılamamanızı tavsiye ederim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.