3 Mart Günlük Astroloji Yorumu

3 Mart 2023

3 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?3 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Yine duygusal bir gündeyiz.

?01:51’de Merkür Balık burcuna geçecek 19 Mart’a kadar burada seyahat edecek. Bu süreçte zihnimiz daha soyut konularla ilgilenebilir, dünyevi konulardan daha çok manevi konulara yönelebiliriz, zihnimiz dağılabilir, unutkanlıklar artabilir.

?07:23’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Rüyalarımız oldukça aktif olacak ne rüya ne değil kafanız karışabilir, uyanmak istemeyebilirsiniz.

?17:22’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bakın burada çileden çıkma riskimiz var, sabah sabah da uyuyamamıştınız zaten yatın uyuyun bu saatte kimseye bulaşmayın, size bulaşanlara uymayın hatta mümkünse sosyal medyadan filan da uzak durun.

?17:22’den 18:15’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şeyler yapmak yerine elinizde olan işleri bitirmek daha iyi olur. Hatta gidin sevdiklerinize sarılın.

?18:15’de Ay artık Aslan burcuna geçecek. Bu saatten sonra artık daha eğlenceli zamanlar başlıyor. Saç kestirmek filan istiyorsanız bugünden itibaren dolunaya kadar vaktiniz var.

?20:47’de Venüs Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Öncelikle bu etkileşim iki türlü çalışır. 1 ilişkileri şifalandırmak, 2 size iyi gelmeyen ilişkileri kesip atmak. Ayrıca bu süreçte kadın figürlerinin adını daha fazla duyabiliriz hatta bazı kadın figürlerinin yaralanma haberlerini de alabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.