3 Mart Günlük Astroloji Yorumu

3 Mart 2022

3 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?3 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek ve yine biraz boş vermişliğin, şu işleri bitireyim de gidip uyuyayım diyeceğimiz bir gündeyiz.
?00:23’de Ay Jüpiter kavuşum gerçekleşecek. Burada duygular şelale. Zaten Balık yeniayının etkisindeyiz, böyle bir depresiflik, dünyevi konulardan uzaklaşma arzusunda bulabiliriz kendimizi.
?11:43’de Mars Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bu aslında senenin en zorlayıcı açısı. Bireysel bazda, öfke, şiddet, manipülasyon anlamına gelmektir. Bugün tam bir şşşt şşşt sakin ol sinirlerine hakim ol aaaaaaaaaaaaaaaa günündeyiz.
?14:37’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler para piyasalarında belirsizliklere sebebiyet verebileceği gibi, bireysel bazda da birçok varsayımların ortaya çıkabileceğini söyleyebilirim. Hani yaa ben biliyordum böyle olacağını diyeceğimiz saatler.
?20:55’de de Venüs Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Burası da aslında genel olarak takıntı göstergesidir. Özellikle kız çocukları ve kadınlarla ilgili konularda şiddet konuları gündeme gelebilir. Plüton yer altı kaynakları ile bağlantılıdır ve Venüs is parayı temsil eder. Fakat işin içinde Mars da olacağı için yer altında patlamalar, para ile ilgili problemler, güç savaşları, gücün kendini ortaya çıkarması da bugünün gündem konusu olabilir. Özellikle patlama gibi şiddet olaylarına ekstra dikkat edilmesi gereken zamanlardan geçiyoruz. Aynı zamanda iş adamlarına yönelik suikast haberleri de duyabiliriz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. Artık maskesiz smiley.??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #3Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.