3 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

3 Mart 2020

3 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay hala tüm gün İkizler burcunda dolayısıyla iletişim, haberleşme, gıybet, ticaret konuları oldukça fazlasıyla gündemimizde olabilir.
09:24’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu da dolayısıyla sabah yataktan zor kalkmamıza, aklımızın bir karış havada olmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca bu saatler yanlış anlaşılmalara da açık saatlerdir.
19:44’de Venüs Satürn karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Venüs ilişkileri, parayı, keyfi, sanatı, sevgiyi, kız çocuklarını temsil eder. Satürn ise sorumlulukları, kısıtlanmayı, muhafaza etmeyi, sınırları temsil eder.
Dolayısıyla bu süreçte ilişkilerle ilgili konularda zorlanmalar, para ile ilgili konularda kısıtlanmalar söz konusu olabilir. Valla Venüs Koç burcunda sürekli aşk ve para ihtiyacında olduğu için baskıyı görüp ilişki bitirmeyin, param yok diye ağlamayın annem. Bu etkileşimin burcunuza etkisi için haftalık burç yorumlarınızı dinleyebilirsiniz ⇒ https://tugbakaradayi.com/haftalik-yorumlar/
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.