3 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

2 Kasım 2021

3 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?3 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Terazi burcunda yer alacak. Estetik ve güzellik konularının ön planda olduğu, kendimizi uzlaşmacı ve barışçıl hissedeceğimiz bir gün bizleri bekliyor. Ayrıca entelektüel sohbetlerden hoşlanabiliriz, sanatsal konular daha çok ilgimizi çekebilir, illa sanatsal bir etkinliğe katılamasak bile, kendimizi güzelleştirmek bile bizi motive edebilir. Sevmek ve sevilmek bize iyi gelebilir.
?16:07’de Ay-Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. İhtiyaçlarımızın büyüdüğü saat dilimleri olabilir. İsteklerimizi, ihtiyaç duyduklarımızı istemek için kullanabiliriz.
?18:57’de Ay-Plüton karesi gerçekleşecek. Kararsızlık nedeniyle duygusal kargaşa yaşayabilirsiniz. Bu saatlerde manipülasyonlara karşı dikkatli olmak lazım. Kendi kararlarınızı ve isteklerinizi uygulamaya çalışın. Yüreğinizin derinliklerindeki gücü keşfedin ve kendinize inanın.
?22:26’da Ay-Merkür kavuşumu gerçekleşecek. İletişimin yoğun olduğu, belki de dedikodu yaptığımız saat dilimleri olabilir.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.