3 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

3 Kasım 2023

3 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀3 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Ailevi konular, sezgiler, korumacılığımız ön planda. Biraz geçmişe takılabiliriz, eski eşyalar ve konular gündeme gelebilir. Eski fotoğraflara bakıp nostalji yapabilirsiniz.

💫05:01’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Sabaha fişek gibi uyanabiliriz. Enerjimizi yüksek hissedebiliriz ancak Mars yanığa doğru gittiği için o fişek içimizde de patlayabilir amaan boş ver canım yat uyu deme riskimiz de var.

💫08:02’de Güneş Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu enerji abartılara açık olduğumuz zamanlara işaret eder. Kendimizi başkalarından üstün görebiliriz. Olayları abartabiliriz. Kibrimizle sınanabiliriz bunlara dikkat etmekte fayda var. Ayrıca Zeus malumunuz gündemde olduğu için yağışlarda artışlar, havayolları, eğitim, bankacılık ve para piyasalarıyla ilgili konular gündeme gelebilir. Gergin bir enerjidir.

💫08:14’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Kendimizi kırgın hissedebiliriz bu dönem sağlığımıza dikkat etmekte fayda var. Bu enerjiyi birilerine yardım etmek için kullanmak daha iyi olabilir.

💫13:49’da Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. İletişim konularında desteklendiğimiz saatlerdir. Önemli görüşmelerinizi bu saatlere getirmek daha iyi olabilir.

💫17:35’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Fırsatlara açık olduğumuz saatlerdir. Bir anda hediyeler alabiliriz, beklenmedik sürprizler yakalayabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.