3 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

2 Haziran 2022

3 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?3 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay Yengeç burcunda güne başlıyoruz. Dolayısıyla yine aile, duygular, sezgiler, vatan toprakları konularının oldukça fazla olduğu bir gündeyiz.
?Bu arada Merkür durdu. Hatta o kadar durdu ki ben bunu dün size haber vermeyi unuttum. ? Neyse yani iki gündür Merkür duruyor, 4 Haziran’a kadar da durmaya devam edecek. ? 4’ünden itibaren retro bitiyor çok şükür. ?
?12:04’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde manevi konulara yönelebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Herhangi bir şey tasarlamak istiyorsanız bu saatleri kullanın. İlham perileri yanınızda. ??‍♀️
?13:43’de Ay Merkür sextile açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde özellikle düşüncesel bazda bir şeyleri takıntı haline getirme, alınganlık gösterme ve kafaya bir şeyler takma durumları söz konusu olabilir. Buna biraz dikkat etmenizi tavsiye ederim.
?18:14’de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde de birazcık güç savaşları söz konusu olabilir. Kendinizi baskı altında ve manipülasyona uğramış gibi hissedebilirsiniz ya da siz başkalarını farkında olmadan manipüle edebilirsiniz. Ay kilo mu aldın kız sen deyip karşı tarafın psikolojisini bozmayın annem. ?
? 18:14 ile 21:37 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizde olan işleri toparlamak daha uygun olur.
? 21:37 itibariyle Ay Aslan burcunda transitine başlayacak. Artık daha çok eğlence, kendi kimliğinin farkında olma ve şıkır şıkır süslenip dışarı çıkma vakti. ?

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Haziran #burclar #burcyorumları #balıkburcu #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.