3 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

3 Haziran 2020

3 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Akrep burcunda hareket edecek. İnsanların acılarının hissedebilme, tüm egoist tavırlarımızdan sıyrılıp şifacı yanımızı öne plana çıkarabilme yeteneği bize bu zor süreçte değer katacaktır. Ay Akrep burcundayken de sizlere önerim derin sevgiyi keşfetmeniz olacaktır.
03:40’da Venüs-Mars karesi gerçekleşecek.  Etkisi yaklaşık 5 gün sürer. İletişim dilimize çok özen göstermemiz gereken dönemlerdeyiz. Hayatınızda neyin değerli neyin değersiz olduğu kafanızı çokça kurcalayabilir. Bu tartışmayı biraz da biz değer verdiklerimiz için ne ölçüde mücadele ediyoruz boyutuna taşıyabiliriz. Çünkü bu zor süreçteki sınavımız, vicdan muhasebemizi doğru yapabilmek. Bunu yaparken, bugün ki Venüs-Mars kare açısını kullanabiliriz. Değerlerimiz için savaşmayı maddi boyuttan manevi boyuta taşımamıza destek olabilir. Güzel bir edebi örnek vermek gerekirse, gerçek Don Kişot’luk yaparak asıl mücadelemizi haksızlıklara karşı vermeliyiz.
05:40’da Ay-Merkür üçgen açısı gerçekleşecek. Merkür’de Yengeç burcunda olduğu için hafızamızın güçlü olduğu saatlerdir. Biraz erken bir saat ancak, sınavlara hazırlanıyorsak ve ezber yapmamız gerekiyorsa bu saatleri seçebiliriz.
09:16’da Ay- Uranüs karşıt açısı gerçekleşecek. Güne biraz sabırsız ve gergin başlayabiliriz. Öngörülemez, fevri çıkışlardan kaçının annem.
18:44’ye Ay-Mars üçgeni gerçekleşecek. Eyleme geçmek istediğimiz, hevesli olduğumuz konularda çalışmak için çok verimli saatlerdir. Samimiyetle ve başkalarının haklarını kolaylıkla gözeterek hareket edebiliriz. Bu güzel enerjik saatleri, güzel konular için değerlendirmenizi tavsiye ederim.
20:43’de Güneş-Venüs Kavuşumu gerçekleşecek. Venüs Güneş’in kalbinde dediğimiz zaman dilimidir. Sözlerimize iki kat dikkat etmeliyiz. Vicdan muhasebemizi zaten doğru şekilde yaptıysak, değer konusuna fazla takılmamalıyız. Kendimizde öz değer eksikliği yaratacak konulara sürüklenmemeliyiz. Hayatımızda değersiz ve önemsiz zannettiğimiz, değerini keşfedemediğimiz konuları gün yüzüne çıkarmalıyız. Örneğin, evlilikler, ortaklıklar hayatta ki en zor sınavlarımızdır. Bu konularda eğer sorunlarınız varsa geçmişte bu birlikteliği değerli kılan neydi sorularını ön plana çıkarmaya çalışmanızı tavsiye ederim. Umarım hepimiz gönlümüzde yatan, gerçek değeri buluruz. Sevgiyle kalın annem.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.