3 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

2 Eylül 2023

3 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀3 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canın arkadaşlarım,
💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.
💫14:56’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde manipülasyona açık olabiliriz.
💫14:56’dan 17:59’a kadar Ay boşlukta olacak. Bir şeyleri başlatmak yerine boş işlerle uğraşın annem.
💫17:59’da Ay Boğa’ya geçecek. Daha çok dünyevi zevklerimizin peşinde olacağımız bir zaman dilimine giriyoruz. İştahımız artabilir, hazlarımızın peşine düşebiliriz.
💫23:35’de Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı almamız gereken zamanlardayız. Ertesi gün kıyafet bulmak zor olabilir geceden ayarlayın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.