3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

3 Ekim 2023

3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

🍀3 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Boğa enerjisiyle başlıyoruz.

💫00:46’da Ay Neptün uyumlu açısı, 01:41’de de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. 04:19’da da Merkür Plüton üçgeni gerçekleşecek. Ancak bu açı dünkü Merkür Neptün karşıtlığını tetikleyeceği gibi bugünkü Merkür Plüton üçgenini de tetikleyecek. Yani kendi kendimizi yanılmak için zihnimiz oldukça güçlü olacak. Rüyalarımızın etkisinde fazlasıyla kalabiliriz.

💫04:19’dan 08:03’e kadar Ay boşlukta olacak. O saatte de bir şey başlatmazsınız herhalde diye düşünüyorum.

💫08:03’de Ay İkizler burcuna geçecek. Ohhh bundan sonrası sohbet, muhabbet, gıybet. Bilgi alışverişimiz artar, telefonlarımız susmaz.

💫22:19’da gerçekleşecek olan Merkür Plüton açısıyla beraber zihnimiz artık daha kontrollü ve güçlü olacak. İnsanları düşüncelerimizle etkileyebileceğiz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.