3 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

3 Aralık 2019

3 Aralık 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Bir değişik günle daha beraberiz.

Öncelikle 04:31’de Venüs Güney Ay Düğümü kavuşumu gerçekleşecek. Bu da demek oluyor ki değerlerimiz ve ilişkilerimizle ilgili konularda bazı vazgeçişler, sorgulamalar yaşayabiliriz.

08:22’de Merkür Plüton uyumlu açısı iletişim ve anlaşmalar konusunda güçleneceğimiz süreçlere işaret etmektedir. Birilerini etkilemek istiyorsanız önümüzdeki 3 – 4 günü kullanabilirsiniz.

10:10 itibarıyla Ay artık Balık burcuna geçiş yapacak ve duygularımız, sezgilerimiz ve hayal gücümüz daha aktif olacaktır.

10:25’de Ay Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Hem maddi hem manevi konulardan yana şanslı olunan zamanlardır. Aynı zamanda dilek dilemek filan istiyorsanız da bu saatleri kullanabilirsiniz.

16:43’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sürpriz gelişmelerin yaşanabileceği ve aynı zamanda fırsatların yakalanabileceği zamanlardır. Ayrıca yaratıcı fikirler bulmak istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

18:47’de Venüs Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu da ilişkiler konusunda çok şanslı zamanlara işaret etmektedir. Gökyüzü bu kadar destekleyici açılara sahipken eğer ilişkiler ve para kazanma açısından sıkıntılar yaşıyorsanız bakış açınızı değiştirerek bu konulardan yana yeni başlangıçlar yapabilecek şansa da sahip olabilirsiniz.

Bugün önemli bir konular gündemde olduğu için bunlarla ilgili bir video da çektim ona da buradan ulaşabilirsiniz.

Bugünün de başka bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.