3 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

2 Aralık 2021

3 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?3 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz.
?01:51’de Ay- Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanıksanız kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.
?03:45’te Ay- Mars kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatte olsa olsa hareketli, vurdulu kırdılı rüyalar görürsünüz annem. Uykusu kaçanlar da olabilir, onlara da papatya çayı öneriyorum.
?07:25’te Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Sabah saatlerinde çelik gibi sinirler ile güne başlayabilirsiniz. Ofise oldukça karizmatik bir giriş yapabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.
?08:21’de Ay- Jüpiter karesi gerçekleşiyor. Duygularınıza abartma tozu atılmış gibi davranabilirsiniz! Her konuda abartılı tavırlar sergileyebilirsiniz. Alışveriş, yeme içme, duygusal hallerinizi kontrol altında tutmaya çalışın annem.
?08:21 ile 15:12 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
?15:12’de Ay Yay burcuna geçiş yapıyor. Kendimizi daha neşeli hissedeceğiz demek isterdim fakat Ay kapanan fazda olduğu için uyku hali, bitkinlik, her şeyi bırakma hissi olabilir. Önümüzdeki 2 günü bırakmak istediğiniz alışkanlıkları bırakmak için değerlendirebilirsiniz.
?17:5’de Ay- Güney Ay Düğümü ile kavuşum yapacak. Geçmiş alışkanlıklarımızdan sıyrılmamız gerektiğini fark edebiliriz. Ayrıca artık Tutulma etkisini iyice hissediyor olabilirsiniz. Tutulma ile ilgili bir video yayınladık, onu izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ediyorum.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.