3 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

2 Ağustos 2022

3 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?3 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Yine güzellik, ilişkiler, süslü püslü gezmeler, bol sohbetler olan bir gündeyiz. ?
?03:12’de Ay Güneş sextile açısı gerçekleşecek. Kendimizi iyi hissedeceğimiz ve rahat geçireceğimiz bir geceye benziyor.
?04:59’da Venüs Mars sextile açısı gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili oldukça destekleyici bir açıdır. Bu dönem nereden fırsat yakalayacağınızı, kiminle ilişki yaşayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Fırsatları değerlendirin annem.
?13:34’de Ay Kiron karşıt açısı gerçekleşecek. Biraz agresif tavırlar sonucunda ilişkilerimiz zedelenebilir ama siz öyle kötü konuşmalar yapmazsınız zaten. ?
?20:54’de Ay Venüs karesi var. Bu normal şartlarda Venüs Mars sextilini tetiklediği için yine ilişkilerimizin ve para piyasalarının önemli olduğu bir gündeyiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.