3 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

3 Ağustos 2023

3 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀3 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Kova enerjisiyle başlıyoruz.

💫00:15’de Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi biraz değersiz hissedebiliriz, sevgiliye trip atılacak zaman DEĞİL, olunca ben size söylerim. Gereksiz yere birbirinizi yemeyin.

💫00:14’den 06:05’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler arasında da kalkıp yeni bir şey başlatmazsınız herhalde diye düşünmek istiyorum.

💫06:05’de Ay Balık burcuna geçecek. Bundan sonra amaaaan bi boşvermişlik, amannnn bi canım hiçbir şey yapmak istemiyorumculuk, amaaannn salın beni de uyuyayım derseniz sorun siz de değil gezegenlerde. Biliyorsunuz mottomuz bu.

💫14:52’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek, şöyle azıcık bir sorumluluk alayım dersiniz ama ondan da kaytarabilirsiniz.

💫18:02’de de Ay Merkür karşıtlığı var. Bu da iletişim konularında nanay saatler.

Ay bugün bence yatın uyuyun annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #3Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.