29 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 2023

29 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀29 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Yay burcunda başlıyoruz. Bugün enerjimiz oldukça yüksek olabilir, sosyalleşmek, gezmek tozmak isteyebiliriz.
💫00:31’de Merkür Başak burcuna geçecek ve 5 Ekim’e kadar da Başak burcunda transit edecek. Bir de burada Retro yapacak. Merkür bizim zihnimizi, iletişim tarzımızı, insan ırkını temsil etmektedir. Başak burcu ise detaylandırmak, kategorize etmek, ayrıştırmak demektir. Demek ki iletişim tarzımızda çok daha dikkatli, mükemmeliyetçi olabiliriz. Zihnimiz para konularına daha çok çalışabilir. Hizmetliler, sağlık sektörü, belediyelerle ilgili gelişmeler duyabiliriz.
💫13:57’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde birilerine yardım etmek kendimizi de iyi hissettirecektir. Konuşarak bile başkalarına yardımcı olabiliriz, uzun zamandır aramadığımız kişilerin halini hatrını sorabiliriz. Hiçbir şey yapamıyorsak bir kap su bir kap mama annem.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.