29 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Temmuz 2020

29 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

➢ 07:01’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Tecrübeden kaynaklı bilginizi kullanabilirsiniz. Yılmadan mücadele edebileceğiniz saatlerdir. Sabah sabah sorumluluklarınızın bilinciyle uyanabilirsiniz

07:01 ile 10:24 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmemenizi tavsiye ederim.

➢ 10:24’te Ay Yay burucuna geçecek. Yüksek idealler ve hedefler belirlemek için uygun zamanlardır. Keşfetme isteğinizin artabilir. Yeni maceraler, yeni ufuklar, yeni yollar sizi bekliyor. Bakış açınızı değiştirecek yeni tecrübeler edinmeyi hedefleyebilirsiniz.

➢ 22:46’da Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. Kendinizi oldukça enerjik ve iyi hissedebilirsiniz. Bu uyumlu açı neşenizi yerine getirecektir tatlişlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.