29 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

29 Şubat 2020

29 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Valla bugün ne yazacağım hiç bilmiyorum. Yazmak da içimden gelmiyor. Ateş düştüğü yeri yakar, bizim içimiz bu kadar yanıyorken Allah şehit yakınlarına sabırlar ve dayanma gücü versin, Şehitlerimizin ruhu şad olsun.
Bir tarafım yaz diyor ama moralinizi bozmak istemiyorum. Bir tarafım sus diyor ama gönlüm razı değil.
26 Aralık tutulmasında Güçler değişiyor demiştim, 10 Ocak tutulmasında Birlik olma zamanı dedim. Çok zor bir Mart ayı bizleri bekliyor çünkü savaş Gezegeni Mars bu noktaları tetikliyor. En önemlisi de sistem değiştiren Satürn Plüton kavuşumu 22 derece Oğlak burcunda gerçekleşmişti, Mars ve Jüpiter 20 Mart’ta bu noktada kavuşum yapacak. Az çok beni takip ediyorsanız bu gezegenlerin ne olduğunu biliyorsunuz zaten her gün yazıyorum bugün de yazıp dillendirmek istemiyorum.  Şu an yapabileceğimiz tek şey birlik olmak ve dua etmek. Günü geldiğinde tekrar konuşur tartışırız ama bugün o gün değil. Bir de Allah aşkına başımıza daha kötü ne gelecek sorusunu sormayın bunu sordukça daha da kötüsünü görüyoruz.
Güne gelecek olursak,
Ay tüm gün Boğa burcunda transit edecek.
01:08’de Venüs Plüton karesi var ki özellikle kadın ve kız çocuklarına dikkat etmekte fayda var. Takıntılı ilişkiler demek.
03:55’de Ay Mars üçgeni var. Bu hareketli zaman dilimlerine sebebiyet verebilir.
06:12’de Merkür Uranüs uyumlu açısı var. İletişimle ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler, fırsatlar da demek.
06:39’da Ay Güneş uyumlu açısı içgüdü ve mantığın uyumlu olduğunu gösterir.
22:50’de de Ay Neptün uyumlu açısı var. Dua etmek iyi olur.
Bugünün de başka olayı yok.
Olmasın da zaten.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.