29 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

29 Ocak 2019

29 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

01:38’de Ay’ın Plüton’la açı yapmasıyla beraber 17:32’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bir şeyleri başlatmak için uygun değildi biliyorsunuz.

Arada Ay’ın 15:44’de Kiron dediğimiz yaralı şifacı asteroidle uyumlu bir açısı olacak. Burada bol bol dert dinleyip, dert yanabilirsiniz. Hani zehrimi konuşarak döküyorum derler ya öyle bir zaman dilimi. Yalnız bu kişinin derdinin zehri, sizi zehirlemeyecek yani korkmayın. Bir bakmışsınız hooop Güzin Ablasınız.

Ay Yay burucunda geçtikten sonra yani 17:32’den sonra artık kendinizi daha neşeli keyifli hissedebilirsiniz. Ay Yay burcundayken başkalarının ne yaptıklarını merak edebilir, yeni bakış açıları kazanabilir, keşifler yapabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Size şu kadar söyleyeyim bugün karışık gökyüzünün biraz mola verdiği bir gün. Ay’ın boşlukta olduğu süreç de uzun bir süreç, bol bol boş vakit geçirip önümüzdeki günlere hazırlanın.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.