29 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

28 Ocak 2022

29 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?29 Ocak Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Yay burcunda boşlukta başlayacağız. Günün ilk yarısı eğlenmek için güzel kalan yarısı sorumluluklarımızı yerine getirmek için güzel.
?05:57’de Güneş-Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama üç gün sürebilir. Bu dönemde eşinizden, babanızdan aldığınız şifalar söz konusu olabilir. Astroloji çalışıp, bilginizi parlatmak için güzel zamanlardır ya da herhangi bir bilginizi parlatmak istiyorsanız değerlendirebilirsiniz. Şifalanmak için harika bir süreçteyiz..
?07:16’da Merkür-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bu açı ikinci kez gerçekleşiyor. Bir kez Merkür retrodan önce gerçekleşti şimdi tekrar gerçekleşecek ve retrodan çıktıktan sonra tekrar gerçekleşecek. İletişiminiz oldukça sivri olabilir, lütfen dikkatli bir şekilde iletişim kuralım. Zihnimiz keskin ve güçlü çalışabilir. Bu dönemde duyduğumuz haberler bizi manipüle edebilir, dikkatli olalım. İkinci kez gerçekleştiği için yaptığınız işlerin bir tekrar üstünden geçin, değiştirip dönüştürün annem.
?12:08’de Ay Oğlak burcuna geçecek. İş, iş iş… Şu andan itibaren çalışmaya başlamış bile olabilirsiniz. Planlı, ciddi ve kurallı ilerlediğimiz bir gün gibi gözüküyor.
?18:10’da Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek. Hadi bu saatte kendimize spor yapalım tatlişlerim. Aşırı enerjik hissedebiliriz, tuttuğunuzu koparırsınız.
?23:03’de Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Spordan sonra güzel bir duş almak size iyi gelecektir. Olumlu düşünmek, bu hayatta yapmak istediklerimizi hayal etmek isteyebiliriz. Her şeye karşı daha hoşgörülü olabilirsiniz, genişlemesini istediğiniz konular varsa bu saatleri değerlendirebilirsiniz. (Kilo hariç ?)
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #29Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.